Menu
Tvoj košík

Hry na rozvoj

Výrobca: Little Dutch Model: 7097LD
Rozkošná postieľka v krásnom drevenom prevedení je vybavená perinkou, vankúšikom a matracom a nabáda tak na uloženie obľúbenej bábiky či plyšáka vášho dieťaťa. Deti milujú napodobňovanie svojich rodičov a predstierajú, že sú mamou alebo otcom tým, že sa starajú o svoje bábiky a plyšové hračky. ..
43,60€
Bez DPH:43,60€
Výrobca: Little Dutch Model: 4760LD
Od húsenice k motýľovi. Sada obsahuje 6 variant puzzle skladačiek pre najmenších s krásnymi ilustráciami zo života na rozkvitnutej lúke. Jednotlivé skladačky majú 3, 4 alebo 5 dielikov z pevného kartónu, ktoré sú dokonale tvarované pre malé detské ručičky.Hračka je súčasťou dizajnovej kolekcie hrači..
13,96€
Bez DPH:13,96€
Výrobca: Little Dutch Model: 4761LD
Od plachetnice k čajke. Sada obsahuje 6 variant puzzle skladačiek pre najmenších s krásnymi ilustráciami zo života na mori. Jednotlivé skladačky majú 3, 4 alebo 5 dielikov z pevného kartónu, ktoré sú dokonale tvarované pre malé detské ručičky.Hračka je súčasťou dizajnovej kolekcie hračiek Little Dut..
11,96€
Bez DPH:11,96€
Výrobca: Little Dutch Model: 4754LD
Zoznámte sa s rozkošnou husičkou a skúmajte spolu s vašim dieťaťom tvary, farby aj zvieratká. Sada obsahuje 4 variant puzzle skladačiek pre najmenších s krásnymi ilustráciami zo života husičky a jej priateľov. Jednotlivé skladačky majú od 4 do 16 dielikov z pevného kartónu, ktoré sú dokonale tvarova..
9,96€
Bez DPH:9,96€
Výrobca: Little Dutch Model: 4772LD
Podarí sa vášmu dieťaťu chytiť všetky morské tvory v akváriu? Ale pozor, nech sa na rybársku udicu nechytí starú topánka! Klasická magnetická hra, s ktorou vaše dieťa zažije množstvo zábavy, rozvíja jemné motorické schopnosti a sústredenie detí.Hra obsahuje kartónový box v podobe akvária, 14 morskýc..
19,96€
Bez DPH:19,96€
Výrobca: Little Dutch Model: 100729LD
Krásne samolepky v podobe husičky, jej priateľov a ďalších prírodných motivov z kolekcie Little Dutch Husa.Hranie sa samolepkami dieťa zabaví a zároveň pomáha rozvíjať kreativitu, jemnú motoriku aj kognitívne schopnosti dieťaťa.Arch obsahuje 30 ks papierových samolepiek.Vhodné pre deti od 3 rokov...
1,16€
Bez DPH:1,16€
Výrobca: Little Dutch Model: 100728LD
Krásné samolepky s přírodními motivy z kolekce Little Dutch Květiny a motýli. Hraní se samolepkami dítě zabaví a zároveň pomáhá rozvíjet kreativitu, jemnou motoriku i kognitivní schopnosti dítěte.Arch obsahuje 28 ks papírových samolepek.Vhodné pro děti od 3 let...
1,16€
Bez DPH:1,16€
Samolepky na okno Kvety a motýle Samolepky na okno Kvety a motýle
Vypredané
Výrobca: Little Dutch Model: 120051LD
Snímateľné samolepky v podobe kvetín, zvieratiek a ďalších motívov z kolekcie Little Dutch Kvety a motýle sú určené na použitie na okne, zrkadle či na priloženej papierovej štvrtke s natlačeným pozadím s jazierkom na lúke. Samolepky je možné ľahko odlepiť a použiť opakovane.Balenie obsahuje viac ako..
5,96€
Bez DPH:5,96€
Samolepky na okno Námornícky záliv Samolepky na okno Námornícky záliv
Vypredané
Výrobca: Little Dutch Model: 120044LD
Snímateľné samolepky v podobe lodí, rýb, morských vtákov a ďalších motívov z kolekcie Little Dutch Námornícky záliv sú určené na použitie na okne, zrkadle či na priloženej papierovej štvrtke s natlačeným pozadím s morským dnom. Samolepky je možné ľahko odlepiť a použiť opakovane.Balenie obsahuje via..
5,96€
Bez DPH:5,96€
Samolepky Námornícky záliv
Vypredané
Výrobca: Little Dutch Model: 100727LD
Krásne samolepky v podobe lodí, rýb, morských vtákov a ďalších motívov z kolekcie Little Dutch Námornícky záliv.Hranie sa samolepkami dieťa zabaví a zároveň pomáha rozvíjať kreativitu, jemnú motoriku aj kognitívne schopnosti dieťaťa.Arch obsahuje 27 ks papierových samolepiek.Vhodné pre deti od 3 rok..
1,16€
Bez DPH:1,16€
Výrobca: Little Dutch Model: 7034LD
Preneste dúhu z oblohy do detskej izby. Táto drevená skladačka v tvare krásnej dúhy poteší každé dieťa. Deti môžu skladať oblúky alebo používať svoju predstavivosť k vytváraniu rôznych tvarov. Vytvorte napríklad železničný tunel, domček pre malé bábiky alebo mosty pre autá. Možností je nekonečne veľ..
26,76€
Bez DPH:26,76€
Výrobca: Little Dutch Model: 7033LD
Preneste dúhu z oblohy do detskej izby. Táto drevená skladačka v tvare krásnej dúhy poteší každé dieťa. Deti môžu skladať oblúky alebo používať svoju predstavivosť k vytváraniu rôznych tvarov. Vytvorte napríklad železničný tunel, domček pre malé bábiky alebo mosty pre autá. Možností je nekonečne veľ..
26,76€
Bez DPH:26,76€
Zobrazené 73 až 84 z 101 (9 stránok)