Menu
Tvoj košík

Hry na rozvoj

Výrobca: Little Dutch Model: 4761LD
Od plachetnice k čajke. Sada obsahuje 6 variant puzzle skladačiek pre najmenších s krásnymi ilustráciami zo života na mori. Jednotlivé skladačky majú 3, 4 alebo 5 dielikov z pevného kartónu, ktoré sú dokonale tvarované pre malé detské ručičky.Hračka je súčasťou dizajnovej kolekcie hračiek Little Dut..
7,96€
Bez DPH:7,96€
Výrobca: Little Dutch Model: 4772LD
Podarí sa vášmu dieťaťu chytiť všetky morské tvory v akváriu? Ale pozor, nech sa na rybársku udicu nechytí starú topánka! Klasická magnetická hra, s ktorou vaše dieťa zažije množstvo zábavy, rozvíja jemné motorické schopnosti a sústredenie detí.Hra obsahuje kartónový box v podobe akvária, 14 morskýc..
19,96€
Bez DPH:19,96€
Výrobca: Little Dutch Model: 100729LD
Krásne samolepky v podobe husičky, jej priateľov a ďalších prírodných motivov z kolekcie Little Dutch Husa.Hranie sa samolepkami dieťa zabaví a zároveň pomáha rozvíjať kreativitu, jemnú motoriku aj kognitívne schopnosti dieťaťa.Arch obsahuje 30 ks papierových samolepiek.Vhodné pre deti od 3 rokov...
1,16€
Bez DPH:1,16€
Výrobca: Little Dutch Model: 100728LD
Krásné samolepky s přírodními motivy z kolekce Little Dutch Květiny a motýli. Hraní se samolepkami dítě zabaví a zároveň pomáhá rozvíjet kreativitu, jemnou motoriku i kognitivní schopnosti dítěte.Arch obsahuje 28 ks papírových samolepek.Vhodné pro děti od 3 let...
1,16€
Bez DPH:1,16€
Výrobca: Little Dutch Model: 120051LD
Snímateľné samolepky v podobe kvetín, zvieratiek a ďalších motívov z kolekcie Little Dutch Kvety a motýle sú určené na použitie na okne, zrkadle či na priloženej papierovej štvrtke s natlačeným pozadím s jazierkom na lúke. Samolepky je možné ľahko odlepiť a použiť opakovane.Balenie obsahuje viac ako..
5,96€
Bez DPH:5,96€
Výrobca: Little Dutch Model: 120044LD
Snímateľné samolepky v podobe lodí, rýb, morských vtákov a ďalších motívov z kolekcie Little Dutch Námornícky záliv sú určené na použitie na okne, zrkadle či na priloženej papierovej štvrtke s natlačeným pozadím s morským dnom. Samolepky je možné ľahko odlepiť a použiť opakovane.Balenie obsahuje via..
5,96€
Bez DPH:5,96€
Samolepky Námornícky záliv
Vypredané
Výrobca: Little Dutch Model: 100727LD
Krásne samolepky v podobe lodí, rýb, morských vtákov a ďalších motívov z kolekcie Little Dutch Námornícky záliv.Hranie sa samolepkami dieťa zabaví a zároveň pomáha rozvíjať kreativitu, jemnú motoriku aj kognitívne schopnosti dieťaťa.Arch obsahuje 27 ks papierových samolepiek.Vhodné pre deti od 3 rok..
1,16€
Bez DPH:1,16€
Výrobca: Little Dutch Model: 7034LD
Preneste dúhu z oblohy do detskej izby. Táto drevená skladačka v tvare krásnej dúhy poteší každé dieťa. Deti môžu skladať oblúky alebo používať svoju predstavivosť k vytváraniu rôznych tvarov. Vytvorte napríklad železničný tunel, domček pre malé bábiky alebo mosty pre autá. Možností je nekonečne veľ..
26,76€
Bez DPH:26,76€
Výrobca: Little Dutch Model: 7033LD
Preneste dúhu z oblohy do detskej izby. Táto drevená skladačka v tvare krásnej dúhy poteší každé dieťa. Deti môžu skladať oblúky alebo používať svoju predstavivosť k vytváraniu rôznych tvarov. Vytvorte napríklad železničný tunel, domček pre malé bábiky alebo mosty pre autá. Možností je nekonečne veľ..
26,76€
Bez DPH:26,76€
Výrobca: Little Dutch Model: 120723LD
Súprava piatich kartónových kariet s otvormi na prevliekanie šnúrok je originálnou hračkou, ktorá vaše dieťa zabaví a zároveň podporí jeho kreativitu aj trpezlivosť. Karty v podobe motýľa, kvetu, vtáčika, slimáka a včielky sú vyrobené z kvalitného pevného kartónu a množstvo otvorov ponúka nekon..
13,96€
Bez DPH:13,96€
Výrobca: Little Dutch Model: 120716LD
Súprava piatich kartónových kariet s otvormi na prevliekanie šnúrok je originálnou hračkou, ktorá vaše dieťa zabaví a zároveň podporí jeho kreativitu aj trpezlivosť. Karty v podobe parníka, plachetnice, majáka, čajky a pelikana sú vyrobené z kvalitného pevného kartónu a množstvo otvorov ponúka nekon..
13,96€
Bez DPH:13,96€
Výrobca: Little Dutch Model: 4961LD
Multifunkčné krúžky tvoriace po spojení reťaz slúžia ako hračka pre deti aj ako pomôcka na pripevnenie hračiek ku kočíku či autosedačke. Dvanásť krúžkov vytvorí reťaz ideálnej dĺžky na použitie v kočíku.Krúžky sú vyrobené z PP materiálu, ktorý je úplne bezpečný na skúmanie rukami i ústami dieťaťa.Ba..
8,76€
Bez DPH:8,76€
Zobrazené 73 až 84 z 98 (9 stránok)